O firmie

Zajmujemy się produkcją i montażem systemowych i niesystemowych konstrukcji aluminiowo - szklanych, produkcją stolarki przeciwpożarowej EI 15, EI 30, EI 60, wykonywaniem elewacji wentylowanych z płyt kompozytowych, konstrukcji całoszklanych ze szkła hartowanego, daszków szklanych, żaluzji ściennych, łamaczy światła itp. oraz sprzedażą stolarki PCV.


Posiadamy własną halę produkcyjną wyposażoną w najnowocześniejszy sprzęt do produkcji konstrukcji z aluminium, kompetentną załogę produkcyjną co przekłada się na doskonałą jakość naszych produktów.


Zespół konstrukcyjno projektowy prowadzi stałą modernizację metod wykonawstwa, wprowadza nowe techniki rozwiązań, zgodne z polskimi i europejskimi normami budowlanymi co czyni nas rzetelnym partnerem wykonawczym. Zrealizujemy każdy standardowy, nowatorski i awangardowy projekt.


Naszymi partnerami są wiodące Firmy na polskim i europejskim rynku ALIPLAST  ALUPROF oraz PONZIO. Nasze drzwi przeciwpożarowe znalazły uznanie u wielu klientów z Krakowa i Śląska.


Prowadzimy również działalność doradczą, w szczególności nieodpłatne doradztwo i konsultacje dla klientów projektujących budynki z zastosowaniem konstrukcji z ALUMINIUM, KONSTRUKCJI  P-POŻ, PCV, STALI i SZKŁA, a także klientów projektujących elewacje wentylowane z płyt kompozytowych.